Yabancı Hesaplar Beni Neden Takip Ediyor

Son günlerde tanımadığınız instagram kullanıcıları sizi takip ediyor olabilir gördüğünüz yabancı isimler sizi içten içe ürkütebilir. “Bu yabancı hesaplar beni neden tekip ediyor?” diyebilirsiniz. Ancak korkulacak bir durum yok bunlar büyük ihtimalle takipçi satın almak istemeyen instagram kullanıcılarıdır.  Bu kullanıcılar önüne duşen diğer bütün kullanıcıları takip ederek takibe takip karşılığı almak , böylelikle takipçi sayısını arttırmak isterler. İnstagram takipçisi almak bence daha zahmetsiz ve güvenli bir yöntemdir. Bu durumdan hoşnut olmayan diğer kullanıcılar hesabınızı şikayet edip kapanmasına yol açabilir. Bazen bu yabancı hesaplar biz fan sayfası, bazende bir firma olabilir. Yabancı hesapları takip ederek itibarsızlaşan bu oluşumlar bunun henüz farkınde değiller. Oysa ki sosyal danışmanlık hizmeti alan kurum ve kişiler böyle ucuz yöntemlerin yanından bile geçmezler. Onlar Profesyonel sosyal danışmanları sayesinde itibarlarını koruyarak takipçi artışı yaşarlar. Takipçi satın almak için yapmanız gerek arama motorunuza “Ucuz instagram takipçi” yada “İnstagram takipçi satın al ” yazmak olmalıdır. Böylelikle profesyonel ekipler yardımıyla sizde takipçi kasabilir, ideallerinize ulaşabilirsiniz.

İnstagram takipçisi satın almak ucuz mu?

Bu sorunun cevabı sizin arzuladığınız sayı ile ters orantılıdır. Ne kadar çok takipçi isterseniz o kadar fazla parayı gözden çıkarmalısınız demektir. Buna rağmen genel olarak takipçi satın alma işlemi ucuz diyebiliriz. Bu ücretler tanımadığınız insanları takip edip onlardan  birşeyler beklemeye tercih edilecek kadar ucuzdur aslında. İtibarınızı ve prestijinizi korumak için siz de instagram takipçisi satın alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarınız sayesinde 7/24 tenkik destek alabilir takıldığınız noktalarda yardım talep edebilirsiniz.

Neden takipçi almalıyım?

Gönderilerinizin daha çok etkileşim alması ve böylelikle keşfette daha çok kullanıcı tarafından görülmesi için almalısınız. Ya da en sevdiğiniz arkadaşınızla girdiğiniz takipçi yarışını kazanmak için olabilir. Belki de eski sevgilinizi kıskandırmak için. Kim bilir? Belki kıskandırdığınız sevgiliniz bu vesileyle size mesaj atar ve tekrar eskisi gibi olabilirsiniz. Ve bu aşkın tamirindeki mimar sosyal medya danışmanlık şirketiniz olabilir.

İnstagram Takipçi,
Değiştirilme tarihi :
Yorum Bırak

1 Yorum Yapılmış
  1. Munsuz

    selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım instagram takipçi satın al Isparta Yabancı Hesaplar Beni Neden Takip Ediyor İnstagram Takipçi