Türk Kullanıcılar En Çok Kimi Takip Ediyor?

Türk Kullanıcılar En Çok Kimi Takip Ediyor?

Instagram‘da takipçi kitlelerine ulaşmak elbet ki herkesin hayalidir. Fakat takipçi sayısı önemli olduğu kadar, takipçilerin doğal ve kaliteli olması da önemli bir husustur. Bir çok ünlü instagram fenomeni, doğal ve kaliteli takipçi kitlesi sayesinde ismini rahatça duyurabilmektedir. Dünyaca ünlü Shay Mitchell, Enes Batur, Logan Paul gibi  isimler, instagram hesaplarını kaliteli ve gerçek takipçilerle doldurmaktadır. Belli bir kitleye ulaşan isimler, ciddi anlamda ün salmayı başarmış ve bu konuda kabul görmüş kişilerdir.

Doğal yöntemlerle instagram hesaplarına takipçi kasarak , bir gün ‘fenomen olacağız’ ümidiyle isimlerini duyurmak isteyen bir çok insan var. Fakat bir çoğu bu hedefi amaç edinmişken, malesef başarıya ulaşamıyorlar. Sebebi instagram hesaplarına takipçi satın almamaları. Türk fenomenler hakkında bilmediklerinizi bu yazıda dile getireceğiz. Hangi fenomen hesabı takip edilmelidir bunlardan bahsedeceğiz.

Barış Özcan Kimdir? Neden Takip Etmeliyim?

Barış Özcan, 23.7.1974 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Evli ve 1 çocuğu var. Abak.us kreatif medya ajansının başkanı ve aynı zamanda bilmenizde fayda var Abak.us’ün İstanbul ve New York’ta çalışma yerleri var. Ayrıca  THY, Türk Telekom, BASF, TimeOut New York, LC Waikiki, NYMag,  gibi markalarla çalışıyor. Adobe, Apple ve LinkedIn benzeri uluslararası yazılım firmalarına proje ve sosyal medya danışmanlığı yaptı. Photoshop, Flash, PDF benzeri yazılımları geliştiren ADOBE şirketinde 6 yıl kadar çalıştı. Çalıştığı süre içersinde görevi Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğüydü. El-Cezire, TRT, CNN gibi kanallarda belgeseller yayınladı. Bu yayınlanan belgesellerin yapımını ve yönetmenliğini yaptı.  Şuan halen daha Kişisel belgesellerini ve Kişisel gelişim videolarını YouTube üzerinden yapmaya, izletmeye ve insanlara faydalı işler çıkartmaya devam ediyor..

Yukarıda bahsi geçen Barış Özcan‘ı takip etmeniz biyografisinden de anlayacağınız üzere sizler için çok yararlı olacaktır. Kendi sitesine şu adres http://barisozcan.com/ üzerinden ulaşabilir, sosyal medya hesaplarını ve videolarına ait linkleri sitesinden bulabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var diye düşünüyorum, yukarıda yazan biyografi kendi kişisel sayfasından alıntılanmıştır.

Instagram’da Kitlelere Ulaşabilmek İçin Takipçi Satın Alımı

Bir çok fenomen bu kitleye ulaşabilmek için neler yapıyor? Cevabı çok basit. Takipçi satın alıyorlar.

Evet yanlış duymadınız, instagram‘da takipçi havuzu olan bir sistemden takipçi almak çok sık kullanılan bir yöntem. Bir hesabı ünlü yapmak ve kitlelerin önüne sunmak için, küçükte olsa takipçi havuzunuz olması gerekir. O hesabın kaliteli ve gerçek olduğunu, kitlelere kanıtlamanız önemli. Bu yüzden, eğer ki instagram hesabınızı doğal ve kaliteli takipçilerle doldurmak istiyorsanız, kesinlikle ilk adım olarak takipçi satın alımından başlayabilirsiniz.

Türk Takipçilere Erişmek

Hangi kitleye ulaşmak istediğiniz de püf noktalardan bir tanesidir. Eğer ki siz Türk takipçilerin bulunduğu bir kitleye erişmek istiyorsanız, takipçilerinizin de Türk olması gerekmektedir. Çünkü Türkçe içerikli bir hesaba sahipseniz, ve bu hesapta yabancı takipçiler mevcutsa, malesef bu takipçilerin size pek bir faydası dokunmaz. Çünkü sizin için kalite ve doğallık arz etmez. Eğer ki takipçi satın almayı düşünüyorsanız, instagram takipçi satan firmanızdan, satın aldığınız takipçilerin Türk olmasını ısrarla isteyiniz.

Böylece sahip olduğunuz kitle açısından herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Ve bu sayede dışardaki kitlelere, gerçek ve kaliteli bir hesap olduğunuzu kanıtlamış olursunuz.

Bir çok ünlü ve fenomenin de yaptığı gibi, siz de hesabınıza takipçi satın alın, ve isminizi kitlelere duyurmak için önemli bir adım atın!

1 Yorum yapılmış
  1. Astın

    Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, saolun instagram takipçi satın al Karabük Türk Kullanıcılar En Çok Kimi Takip Ediyor? İnstagram Takipçi

Yorum Bırak.