İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın al ve bu satın alma işlemini yaparken düşük maliyet ve ucuz takipçi nasıl elde edebilirim diye kesinlikle düşünmemelisiniz. Ücretli İnstagram takipçisi satın alacaksanız burada durup düşünmenizde fayda var. Satın al işlemi yapacağınız İnstagram takipçi sitesi, alacağınız kullanıcı ve bot havuzu çok önemlidir. Her siteden İnstagram takipçi satın al işlemi yapmamalısınız. Yapacağınız alışverişlerde sizin bilgisizliğinizden yararlanarak sizleri kandırabilir, yabancı instagram takipçisi satarak sizleri dolandıra bilirler. Ayrıca bazı siteler bu işte o kadar profesyonelleri Türk İnstagram takipçilerini göndereceklerini söyleyerek sizlere yabancı kaynaklı yada tamamen aktif olmayan İnstagram kullanıcıları gönderebiliyorlar.

Organik ve aktif instagram takipçileri almak istiyorsanız ne kadar kullanıcı satın alacağınızı öncelikle belirlemenizde fayda vardır. Sonrasında alacağınız kullanıcıların kalitesi ne derece yüksek olacak buna karar vermelisiniz. Kullanıcıların cinsiyetlerine bakmanız sizin için önemli bir kriter olacaktır. Butik sayfanız var ise bu kısımda biraz dikkatli olmanızda fayda var. Örnek verecek olursak eğer; İnstagram butik sayfalarını genellikle kadın takipçiler takip ederler, bu tarz butik sayfalarında erkek instagram takipçisi bulmanız biraz zordur. Vermiş olduğum örnekten yola çıkarak, alacağınız kullanıcıların instagram hesabınızın yapısı ve kitlesiyle çok önemlidir. Satın Al işlemi yapmadan önce kitlenizi de belirlemeniz çok önemlidir. Erkek instagram kullanıcı satın almak ya da Bayan instagram kullanıcı satın almak tamamen size kalmış bir durumdur.

Kaliteli İnstagram Takipçi Satın Al

Kaliteli ve tamamen aktif takipçiler almak istiyorsanız kriterleriniz buna göre belirleyeceksiniz. Bütçenizin yüksek olması satın al işlemi yapacağınız kullanıcıların kalitesiyle doğru orantılıdır. İnstagram takipçi satın alma işlemi yaparken scalanızı daraltmanız çok önemlidir. Her yerde duyarsınız, fiyat-performans eğrisini. Eğer fiyatınız yüksek olursa performansta o kadar yüksek olacaktır. Alacağınız instagram kullanıcılarının aktif olma olasılığı verdiğiniz para ve yaptığınız ödemenin büyüklüğü ne kadar fazlaysa o kadar yüksek olacaktır. Aktif kullanıcılar sizin yapmış olduğunuz gönderilerle etkileşime girme ihtimalleri çok yüksektir. Bu nedenle öneri olarak yabancı yada yerli farketmez öncelikle kullanıcıların aktif olma olasılıkları çok önemlidir. Takipçi satın alma önerisi olarak bilgi verebileceğimiz şeyler şimdilik bukadar. Sonraki yazılarımızı okuyarak daha sağlıklı organik ve tamamen aktif instagram takipçileri nasıl alabilirsiniz her detayına ve en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

 


5.000 – Adet Takipçi

 +200 Hediye Gönderim

10.000 – Adet Takipçi

 +1000 Hediye Gönderim

15.000 – Adet Takipçi

 +2000 Hediye Gönderim

 

Yukarıdaki paketler satın alma işlemi yapabileceğiniz instagram takipçi paketlerimizden bazılarıdır.

8 Comments
 1. Ağaça

  selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, şukuladım instagram takipçi satın al Burdur İnstagram Takipçi Satın Al İnstagram

 2. Buluş

  Selamın aleyküm takipçi güvenilir hayran bıraktı, teşekkürler İnstagram

 3. Biçke

  Selam herkese siteniz çok güveniir tamamen aktif çok iyi, satıl almaların devamını bekliyorum İnstagram

 4. Övünç

  Selamlar satış sitesi kaliteli hayran edici, facebookta paylaştım İnstagram

 5. Arsıl

  Selamın aleyküm web siteniz instagram konusunda başarılı mükemmel hayran edici, saolun İnstagram

 6. Arbış

  Slm satıcınız oranik ilgi uyandırıcı, sağolun İnstagram

 7. Altınçiçek

  Selamın aleyküm siteniz çok güveniir kaliteli çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım İnstagram

 8. Kemal Çukur

  takipçi satın al işlemi hiç bir yerde bukadar kolay olmamıştı. Takipçilerim anında gönderildi. Hizmetinizden çok memnun kaldım.

Yorum Bırak.