Sosyal Medyada Yeni Nesil Sağlık Haberleri ve Gelişim Bilgileri

Sosyal Medyada Yeni Nesil Sağlık Haberleri ve Gelişim Bilgileri

Sosyal Medya Sağlık Hizmetleri Danışmanlığınızı Üstleniyoruz. Yeni nesil sağlık haberlerini ve gelişim bilgilerine erişmenizi sağlıyoruz. Hem de Ücretsiz! Sağlık profesyonellerimiz internette en sık aratılan ve halkımızın en çok karşılaştığı sağlık problemleri ile ilgili içerikler üretiyor.

Son 15 yıldaki teknolojik atılımlar ve internet sayesinde kitleler bilgiye kolayca ulaşabiliyorlar. Güzel, peki bu sağlık bilgileri ne kadar doğru? Oluşturulan sağlık ve gelişim içeriklerinin kaynakları neresi?

 

Uluslararası Telekomünikasyon Birliği verilerine göre 2000`li yıllarda internet kullanıcı sayısı 2 milyon civarında iken, an itibari ile yani 2018 verilerine göre 54,3 milyon bandına ulaştı. Bu demek oluyor ki insanların internet kullanımları giderek artıyor. Sürekli artan ihtiyaçların en başında sağlık geliyor. Herkesin kolaylıkla ulaşabileceği sağlık platformları ihtiyaç olarak ortaya çıkmaya başladı. Bu nokta sizlerle tanışmak ve sizlere bilgiler vermek adına epinefra ön plana çıkıyor.

Sosyal Medya Sağlık Danışmanlığınızı Üstleniyoruz !

Okuyucularımızın daha “Sıhhatli ve Kaliteli Bir Yaşama” sahip olmaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Epinefra.com`un sağlıklı içerikleri okuyucuya hitap eden bir dil ve üslupla özenle hazırlanır.

Böylelikle okuyucularımız doğru bilgiye konunun, profesyonellerinin kolay anlaşılır anlatımlarıyla ulaşabiliyor; güvenilebilir, dinamik ve güncel paylaşımlar ile en çok merak ettikleri  konularda bilgi sahibi olabiliyorlar.

epinefra Nedir?

epinefra.com sağlıklı ve kaliteli bir insan yaşamı adına geniş bir perspektifle her türlü bilimsel, bütüncül, akıcı, faydalı, güvenilir, sosyal ve tecrübeye dayalı bilgileri bir araya getirmek ve okuyucularına hayata dair Sürekli Yaşam Rehberi” hizmeti sunabilmek amacıyla geliştirilmiş Yeni Nesil Sağlık Haberleri ve Gelişim Bilgileri Yayın Platformudur.

Sosyal Medya Sağlık Danışmanlığı

Epinefra’nın sağlık içerikleri okuyucusuna hitap eden bir dil ve üslupla özenle hazırlanır. Böylelikle okuyucularımız doğru bilgiye konunun, profesyonellerinin kolay anlaşılır anlatımlarıyla ulaşabiliyor; güvenilebilir, dinamik ve güncel paylaşımlar ile en çok merak ettikleri konularda bilgi sahibi olabiliyorlar. Unutulmamalı: “Daha Sağlıklı Bilgi, Daha Zinde Bir Gelecek” demek.

Güvenilir Kaynaklardan, Konularının Profesyonellerinden: “Sağlıklı Bilgi”

Viral Makaleler, Anketler ve Meraklıları için: epiQuiz’ler!

Sağlık bilgilerinin kaliteli bir yaşam için büyük öneme sahip olduğu kadar aynı zamanda ilgi çekici, akılda kalıcı olması gerektiğine de inanıyoruz. Yeni nesil görsel okuryazarlığın getirilerine bağlı olarak tıbbi-sağlık makalelerini, sağlık-bilimsel anket ve quizleri, görsel ve işitsel diğer birçok materyali okuyucularımızla interaktif bir şekilde paylaşıyoruz.

 

Okuyucularımız için oluşturduğumuz güvenilir sağlık bilgilerinin (Sağlıklı Bilgi) kaynağını sağlık profesyonellerinden, uzman hekimlerden, sponsor sağlık kuruluşlarından ve Epinefra ekibinin araştırma ve yayın faaliyetlerinden alıyoruz. Ek olarak içeriklerin doğruluğu akademisyen düzeyindeki uzman içerik danışmanlarımızın Son Kontrol süzgecinden geçerek okuyucumuzla buluşuyor.Çünkü Sağlık HaberleriSağlıklı Bilgi Daha Zinde Bir Gelecek demek.

Genel,
Değiştirilme tarihi :
Yorum Bırak