Instagram
Twitter
Facebook

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabınıza hizmet satın almak için, aşağıdan miktar ve tür opsiyonlarını seçiniz.
Stok Durumu - Mevcut | 2018 KDV dahil fiyatlandırma
Fiyat 20.00 TL KDV Dahil
Miktar Seçiniz :
Instagram Kullanıcı Adınızı Giriniz :
- adet hizmeti - kullanıcı adınıza satın almak için ödeme adımına geçiniz
Ürünün Eklenme Tarihi: 2018-03-09 - Ürünün Güncellenme Tarihi: 2018-05-15

Ürün Açıklaması

Türk Instagram Takipçi Satın Al. Ünlülerin ve Fenomenlerin tercih ettiği Zartnet şimdi sizlerle! Faturalı ve Kurumsal Hizmet için bizi tercih edin. Bir çok Ünlünün tercih ettiği Zartnet Instagram Takipçi Satın Al paketleri ve Kurumsal Hizmetleri ile sizlere kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için burada!

Her yerden instagram takipçi satın alınmaz! Paranız boşa gitmesin, bildiğiniz yerden hizmet alın paranız cebinizde kalsın.

Instagram takipçi ürünü satın alarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Herhangi bir instagram hile yada benzeri bir uygulama kullanmadan çok uygun fiyatlara bu ürün satın alarak instagram takipçi ve kullanıcı sayınızı arttırmanız mümkün.  Yukarıdaki ürünü sipariş ettiğinizde size uygun nitelikler ile 1000 adet yada 10,000 instagram takipçi satın alabilir bunun yanısıra 5000 instagram Türk takipçi ya da 20,000 instagram yabancı takipçi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri size en uygun olacak şekilde kişiselleştirerek satın alma adımına geçebilirsiniz.

Unutmadan hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz;

Takipçilerin vermiş olduğunuz hesabı takip edebilmeleri için profiliniz gizli durumda olmamalıdır. Aksi halde gönderilen takipçiler sizlere ulaşmayacaktır. Sorunsuz gönderim işlemi için hesabınızı gizli moddan çıkartmanız önemle rica olunur. Gizli instagram hesaplarına gönderim yapılamayacağı için böyle bir sorun ile karşılaşıldığında firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz. Yapılan hatanın telafisi malesef yapılamamaktadır. Tekrardan takipçi gönderimi sağlamamız mümkün değildir.

Bu sayfa instagram takipçi satın al ile alakalı ürün sayfamız dır. Bu sayfadan takipçi satın alma işlemi yapabilirsiniz. Yukarıdan size uygun şekilde konfigürasyon yaparak sipariş etmek istediğiniz ürünün fiyatlandırmasını tamamlayabilirsiniz. Fiyatlandırmasını gerçekleştirdiğiniz ürünün “Ödeme adımı” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ödeme adımlarını nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi verecek olursak açıklamamızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al ve bu satın alma işlemini yaparken düşük maliyet ve ucuz takipçi nasıl elde edebilirim diye kesinlikle düşünmemelisiniz. Ücretli Instagram takipçisi satın alacaksanız burada durup düşünmenizde fayda var. Satın al işlemi yapacağınız Instagram takipçi sitesi, alacağınız kullanıcı ve bot havuzu çok önemlidir. Her siteden Instagram takipçi satın al işlemi yapmamalısınız. Yapacağınız alışverişlerde sizin bilgisizliğinizden yararlanarak sizleri kandırabilir, yabancı instagram takipçisi satarak sizleri dolandıra bilirler. Ayrıca bazı siteler bu işte o kadar profesyonelleri Türk Instagram takipçilerini göndereceklerini söyleyerek sizlere yabancı kaynaklı yada tamamen aktif olmayan Instagram kullanıcıları gönderebiliyorlar.

Organik ve Aktif Instagram Takipçi

Organik ve aktif instagram takipçileri almak istiyorsanız ne kadar kullanıcı satın alacağınızı öncelikle belirlemenizde fayda vardır. Sonrasında alacağınız kullanıcıların kalitesi ne derece yüksek olacak buna karar vermelisiniz. Kullanıcıların cinsiyetlerine bakmanız sizin için önemli bir kriter olacaktır. Butik sayfanız var ise bu kısımda biraz dikkatli olmanızda fayda var. Örnek verecek olursak eğer; Instagram butik sayfalarını genellikle kadın takipçiler takip ederler, bu tarz butik sayfalarında erkek instagram takipçisi bulmanız biraz zordur. Vermiş olduğum örnekten yola çıkarak, alacağınız kullanıcıların instagram hesabınızın yapısı ve kitlesiyle çok önemlidir. Satın Al işlemi yapmadan önce kitlenizi de belirlemeniz çok önemlidir. Erkek instagram kullanıcı satın almak ya da Bayan instagram kullanıcı satın almak tamamen size kalmış bir durumdur.

Takipçi Satın Alma: Instagram Takipçi Almak Yasal mı?

Takipçi satın alma instagram için yasal bir durumdur. Bu durumu detaylandıracak olursak sosyal medya fenomenlerini ve hesaplarında bulunan kişileri incelemeniz sizlere en doğru ve gerçekçi sonuçları çıkartacaktır. Her fenomen olduğu gibi salt paylaşımlar sonucu fenomen olmuş mudur? bunun üzerine bir inceleme yapacağız ve sorumuzun cevabını bulacağız.

Fenomenler instagram hesapları açarak fotoğraf, video paylaşımı yaparak durduk yere onlarca takipçiye ulaşmamıştır. Her birinin bu noktaya gelebilmek için çok fazla işlemler yaptığını bilmelisiniz. Öncelikle instagram takipçi sayısı arttırmak için takipçi paketi satın almanız gerekmektedir. Bunun amacı profilinizi beğenecek insanları dikkatini çekmek olarak düşünebilirsiniz. Sizi 1 kişinin takip etmiş olduğu bir sayfa ile fenomen olamazsınız. Birçok kişinin takip etmesi ve birçok kişinin beğenmesi gerekmektedir. Bu durum durduk yere olmaz ya da mükemmel içerikler paylaşarak bunu elde edemezsiniz.

Kullanıcıları sayfanıza çekebilmek için ya gerçekten çok fazla paralar harcayarak sponsorlu reklamlar yayınlamanız gerekmektedir ya da instagram takipçi satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Sponsorlu reklam gördünüz mü bilmiyoruz, ancak hikayeler kısmında yayınlanan anlık reklamlar sponsorlu reklamlardır ve hiç bir kimse o kısımda reklam vererek takipçi arttırma yoluna gitmez böyle bir şeyle karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun yerine yapacağınız basit ve ucuz bir kaç stratejik işlem yapmanız gerekmektedir. Öncelikle instagram takipçi satın al işlemi yapan sitelerden takipçi almak için giriş yapmanız gerekmektedir. Sitelerde bulunan paketleri incelediğinizde sizlere en uygun paketleri görebileceksiniz.

Kaç Tane Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

Kaç tane takipçi satın alacağınızı instagram hesabınızdaki takipçi sayısı ile ters orantılı olarak belirlemeniz gerekmektedir. Hesabınızı kontrol ettiğinizde elde edeceğiniz kişi sayısı size bu konuda belirleyici ters orantıyı kurmanıza yardımcı olacaktır. Hesabınızda eğer çok az takipçi varsa çok daha fazlasını satın almalısınız. İlk başlangıç için az takipçi almak hiç bir işinize yaramayacaktır. Sadece takipçi almakla kalmamalısınız, ayrıca yapmanız gereken başka şeylerde vardır. Sadece takipçi satın aldığınızda gönderilerinizi beğenecek insanlara da ihtiyacınız olacaktır. Gönderileriniz ile etkileşime geçecek insan sayısı ne kadar fazla ise okadar çok takipçi çekersiniz.

  • Örnek olarak şunu gösterebiliriz;

Takipçiler sayfanızı gördüğünde gönderilerinize bakacaklardır, eğer güzel ve hoş gönderiler görürlerse kendileri gibi düşünen kaç kişinin olduğunu göre bilmek için paylaşılan video ya da fotoğrafın takipçiler ile olan etkileşimine bakacaklardır. Eğer gerçekten etkileşim görmüş bir paylaşım ise evet bu sayfayı takip etmeliyim düşüncesine sahip olurlar. Sonrasında sayfanızın başına gelerek takipçi sayınıza ve takip ettiğiniz insan sayısına bakarlar. Burada da onları tatmin edecek ve sizi kesinlikle takip edecek bir rakamsal değere ulaşmanız gerekmektedir. Bu rakam ne kadar çoksa kullanıcının sizi takip etme olasılığı o kadar çok artacaktır.

  • Küçük bir empati yapacak olursanız;

Bir paylaşım ile karşı karşıyasınız ve gerçekten hoşunuza gitti, beğenme tuşuna basıyorsunuz. Sizin gibi bu yazıyı beğenen ne kadar kişi olduğunu görüyorsunuz ve otomatik olarak diyorsunuz ki evet herkes gibi düşünüyorum, bu sayfayı benim gibi insanlar takip ediyor benimde takip etmem gerekiyor. Sonrasında sayfanın başına çıkıyorsunuz ve takipçi sayısı ile karşılaşıyorsunuz, Takip eden kullanıcı sayısı 300 K nın üzerinde olduğunu görürseniz içinizdeki takip etme isteği bir basamak daha yükselerek artıyor. Sonrasında takip ettiği kişiler kısmına bakıyorsunuz ve takip ettiği kişiler sayısı da ters orantılı görüyorsunuz. 300+K takipçisi olan bir sayfanın takip ettiği insan sayısı 100 den az. Evet içinizde oluşan duygu durum tam olarak şudur; “Bu sayfa instagramda fenomen, benimde bu sayfayı takip etmem gerek.”

Yukarıda gördüğünüz şekilde duygu durum ve psikolojiyi biraz olsun açıklamaya çalıştık ve neden takipçi ihtiyacımız olduğunu açıkladık. Şimdi gelelim takipçi satın almak yasal mı? sorusunun cevabına.

Takipçi Satın Almak Yasak mı?

Anlattıklarımızla doğru orantılı olarak incelediğiniz de tüm yazımızda instagram takipçi satın almak mantıklı değil mi buna değindik. Nasıl takipçi sayısı arttırılır, nasıl beğeni satın alınır sorularına cevap verdik ve fenomenlerin nasıl bu noktalara geldikleri konusunda detaylı bir inceleme yaptık. Instagram Takipçi Satın Almak Yasal mı? sorusunun cevabı otomatik olarak oluşmuş oluyor. Herkesin yaptığı şey yasak değildir. Herkes gibi sizde gönül rahatlığıyla instagram takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

Ödeme Adımlarını Tamamlamak

Takipçi satın almak için öncelik profilinizi gizliden çıkartınız. Ardından Lütfen Instagram Kullanıcı Adınızı Giriniz yazan kısma instagram kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir. Burada dikkat edeceğiniz husus instagram kullanıcı hesabınızın linki değil tam olarak kullanıcı adı girilmesi durumudur. Sadece instagram kullanıcı adınızı girerek Kullanıcı Adını Kontrol Et butonuna tıklayınız. Karşınıza instagram profiliniz geldiyse diğer işlemlere devam edebilirsiniz ancak instagram profil fotoğrafınız ve bilgileriniz gelmediyse yukarıda kullanıcı adınızı girerken bir hata yaptınız demektir. Tekrar kontrol ederek hesap adınızı doğru girmeye çalışınız. Sorunsuz bir şekilde profil resminiz kontrol ettiğinizde geliyorsa aşağıdaki yer alan instagram kullanıcı adını onayla butonuna tıklayarak işlem yapılacak olan instagram profilini onaylayınız.

Ardından yapılacak işlemler sizin alım yapacağınız miktarla ve ödeme gücünüzle alakalı durumlardır. Instagram ucuz takipçi satın almak istiyorsanız paketlerimiz sizlere göre hazırlanmış en ideal paketlerdir. Ucuzu takipçi satın almak için ayarlamaları yaparak işlemlere devam edebilirsiniz. Aynı şekilde ödeme gücünüz yüksek ve kaliteli bir işlem gerçekleştirmek istiyorsanız yine aynı şekilde sizlere uygun paketlerde hazırlanmıştır. En uygun paketi satın alarak işlemlerinize ve ayarlamalarınıza devam edebilirsiniz. Takipçi hizmetleri ve ödeme adımlarını tamamlamak için 1 adım daha yakınsınız. Adet, Cinsiyet ve Takipçi türü seçimlerini yaptıktan hemen sonra ÖDEME ADIMI butonuna tıklayarak fatura bilgileri sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme sonrasında gerekli olan durumlarda sizlerle iletişim kurmamız adına iletişim ve fatura adreslerini doğru bir şekilde doldurmanız sağlıklı bir alışveriş için çok önemlidir. İletişim bilgilerinize ve fatura adreslerinizi doldurup mobil erişim ve ödeme işlemleri için telefon numarası üzerinden ödeme almak ya da iletişime geçmek için telefon numaranızı doğru bir şekilde belirtmeniz çok önemlidir.

İşlemleri tamamladıktan hemen sonra kredi kartı ile ya da banka havalesi ile ödeme yapabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerden size uygun olanı seçerek işleme devam etmeniz gerekmektedir. Banka havalesi seçeneğini seçtiğinizde banka hesap numaralarımız ile karşılaşacaksınız. Size uygun olan banka hesabı ile ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılan işlemler maksimum 10 dakika içinde gerçekleşeceği için takipçi gönderme işlemi 10 dakika içinde hesabımıza ödeme gelir gelemez otomatik olarak başlayacaktır. Eft işlemleri mesai saatleri içerisinde gerçekleştiği için teslimat ancak 09.00 ile 15.30 saatleri arasında yapılabilmektedir. Kredi kartı bu tarz problemler uğraşmamanız adına sizler için getirdiğimiz çok büyük kolaylıktır. Banka kartınızla ya da kredi kartınız ile ödeme yapmanız çok daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşecektir. Anında ödeme yapıldığı için aktivasyon işlemi hızlı bir şekilde başlayacak kullanıcı gönderimleri işlemi tamamladığınız anda hesabınıza geçmeye başlayacaktır.

Satın alma işlemini tamamladığınız da ürününüze yapacağınız ödeme beklenecektir. Ödeme tarafımıza ulaştığında siparişinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz instagram kullanıcı adınıza yapılacaktır.

Kaliteli İnstagram Takipçi Satın Al

Kaliteli ve tamamen aktif takipçiler almak istiyorsanız kriterleriniz buna göre belirleyeceksiniz. Bütçenizin yüksek olması satın al işlemi yapacağınız kullanıcıların kalitesiyle doğru orantılıdır. Instagram takipçi satın al işlemi yaparken scalanızı daraltmanız çok önemlidir. Her yerde duyarsınız, fiyat-performans eğrisini. Eğer fiyatınız yüksek olursa performansta o kadar yüksek olacaktır. Alacağınız instagram kullanıcılarının aktif olma olasılığı verdiğiniz para ve yaptığınız ödemenin büyüklüğü ne kadar fazlaysa o kadar yüksek olacaktır. Aktif kullanıcılar sizin yapmış olduğunuz gönderilerle etkileşime girme ihtimalleri çok yüksektir.

Bu nedenle öneri olarak yabancı yada yerli fark etmez öncelikle kullanıcıların aktif olma olasılıkları çok önemlidir. Takipçi satın alma önerisi olarak bilgi verebileceğimiz şeyler şimdilik bu kadar. Sonraki yazılarımızı okuyarak daha sağlıklı organik ve tamamen aktif instagram takipçileri nasıl alabilirsiniz her detayına ve en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Gerçek Türk Takipçi Nasıl Alınır?

Türkiye’de gerçek Türk takipçi bulmak son zamanlarda çok zorlaşmaya başladı. Zartnet takipçi firması son zamanlarda en iyi takipçi Türk takipçi satan site olarak tırmanışa geçti. Müşteri memnuniyeti kalite ve güven her zaman ön planda olması bu tırmanışı hızlandırdı. Diğer firmalara oranla daha hızlı teslimat ve kaliteli Türk takipçi satışı yaptıkları için herkes tarafından tercih edilen bir site oldular. Gerçek Türk takipçi nereden alınır? diye soracak olursanız eğer parmaklarımız size zartnet.com adresini gösterecektir. İddialıyız Türkiye’deki en kaliteli ve en güvenilir takipçi satışı yapan site olarak her zaman sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Yorum Bırak.