Instagram
Twitter
Facebook

Instagram Takipçi Satın Al

Kontrol Et
İnstagram Profil
Enes Batur Youtuber
Fiyat 20.00 TL KDV Dahil

- Kullanıcısı için Instagram Takipçi Satın Alsi
Stok Durumu - Mevcut 14.02.2018 2018 KDV dahil fiyatlandırma
Adet :
Cinsiyet :
Türk mü Yabancı mı? :

Ürün Açıklaması

Instagram takipçi ürünü satın alarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Herhangi bir instagram hile yada benzeri bir uygulama kullanmadan çok uygun fiyatlara bu ürün satın alarak instagram takipçi ve kullanıcı sayınızı arttırmanız mümkün.  Yukarıdaki ürünü sipariş ettiğinizde size uygun nitelikler ile 1000 adet yada 10,000 instagram takipçi satın alabilir bunun yanısıra 5000 instagram Türk takipçi ya da 20,000 instagram yabancı takipçi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri size en uygun olacak şekilde kişiselleştirerek satın alma adımına geçebilirsiniz.

Unutmadan hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz;

Takipçilerin vermiş olduğunuz hesabı takip edebilmeleri için profiliniz gizli durumda olmamalıdır. Aksi halde gönderilen takipçiler sizlere ulaşmayacaktır. Sorunsuz gönderim işlemi için hesabınızı gizli moddan çıkartmanız önemle rica olunur. Gizli instagram hesaplarına gönderim yapılamayacağı için böyle bir sorun ile karşılaşıldığında firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz. Yapılan hatanın telafisi malesef yapılamamaktadır. Tekrardan takipçi gönderimi sağlamamız mümkün değildir.


Bu sayfa instagram takipçi satın al ile alakalı ürün sayfamızdır. Bu sayfadan takipçi satın alma işlemi yapabilirsiniz. Yukarıdan size uygun şekilde konfigürasyon yaparak sipariş etmek istediğiniz ürünün fiyatlandırmasını tamamlayabilirsiniz. Fiyatlandırmasını gerçekleştirdiğiniz ürünün “Ödeme adımı” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ödeme adımlarını nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi verecek olursak açıklamamızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Ödeme Adımlarını Tamamlamak

Takipçi satın almak için öncelik profilinizi gizliden çıkartınız. Ardından Lütfen İnstagram Kullanıcı Adınızı Giriniz yazan kısma instagram kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir. Burada dikkat edeceğiniz husus instagram kullanıcı hesabınızın linki değil tam olarak kullanıcı adı girilmesi durumudur. Sadece instagram kullanıcı adınızı girerek Kullanıcı Adını Kontrol Et butonuna tıklayınız. Karşınıza instagram profiliniz geldiyse diğer işlemlere devam edebilirsiniz ancak instagram profil fotoğrafınız ve bilgileriniz gelmediyse yukarıda kullanıcı adınızı girerken bir hata yaptınız demektir. Tekrar kontrol ederek hesap adınızı doğru girmeye çalışınız. Sorunsuz bir şekilde profil resminiz kontrol ettiğinizde geliyorsa aşağıdaki yer alan instagram kullanıcı adını onayla butonuna tıklayarak işlem yapıalcak olan instagram profilini onaylayınız.

Ardından yapılacak işlemler sizin alım yapacağınız miktarla ve ödeme gücünüzle alakalı durumlardır. Instagram ucuz takipçi satın almak istiyorsanız paketlerimiz sizlere göre hazırlanmış en ideal paketlerdir. Ucuzu takipçi satın almak için ayarlamaları yaparak işlemlere devam edebilirsiniz. Aynı şekilde ödeme gücünüz yüksek ve kaliteli bir işlem gerçekleştirmek istiyorsanız yine aynı şekilde sizlere uygun paketlerde hazırlanmıştır. En uygun paketi satın alarak işlemlerinize ve ayarlamalarınıza devam edebilirsiniz. Takipçi hizmetleri ve ödeme adımlarını tamamlamak için 1 adım daha yakınsınız. Adet, Cinsiyet ve Takipçi türü seçimlerini yaptıktan hemen sonra ÖDEME ADIMI butonuna tıklayarak fatura bilgileri sayfasına yönlendireleceksiniz. Ödeme sonrasında gerekli olan durumlarda sizlerle iletişim kurmamız adına iletişim ve fatura adreslerini doğru bir şekilde doldurmanız sağlıklı bir alışveriş için çok önemlidir. İletişim bilgilerinize ve fatura adreslerinizi doldurup mobil erişim ve ödeme işlemleri için telefon numarası üzerinden ödeme almak ya da iletişime geçmek için telefon numaranızı doğru bir şekilde belirtmeniz çok önemlidir.

İşlemleri tamamladıktan hemen sonra kredi kartı ile ya da banka havalesi ile ödeme yapabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerden size uygun olanı seçerek işleme devam etmeniz gerekmektedir. Banka havalesi seçeneğini seçtiğinizde banka hesap numaralarımız ile karşılaşacasınız. Size uygun olan banka hesabı ile ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılan işlemler maksimum 10 dakika içinde gerçekleşeceği için takipçi gönderme işlemi 10 dakika içinde hesabımıza ödeme gelir gelemez otomatik olarak başlayacaktır. Eft işlemleri mesait saatleri içersinde gerçekleştiği için teslimat ancak 09.00 ile 15.30 saatleri arasında yapılabilmektedir. Kredi kartı bu tarz problemler uğraşmamanız adına sizler için getirdiğimiz çok büyük kolaylıktır. Banka kartınızla ya da kredi kartınız ile ödeme yapmanız çok daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşecektir. Anında ödeme yapıldığı için aktivasyon işlemi hızlı bir şekilde başlayacak kullanıcı gönderimleri işlemi tamamladığınız anda hesabınıza geçmeye başlayacaktır.

Satın alma işlemini tamamladığınız da ürününüze yapacağınız ödeme beklenecektir. Ödeme tarafımıza ulaştığında siparişinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz instagram kullanıcı adınıza yapılacaktır.

 

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al ve bu satın alma işlemini yaparken düşük maliyet ve ucuz takipçi nasıl elde edebilirim diye kesinlikle düşünmemelisiniz. Ücretli İnstagram takipçisi satın alacaksanız burada durup düşünmenizde fayda var. Satın al işlemi yapacağınız İnstagram takipçi sitesi, alacağınız kullanıcı ve bot havuzu çok önemlidir. Her siteden İnstagram takipçi satın al işlemi yapmamalısınız. Yapacağınız alışverişlerde sizin bilgisizliğinizden yararlanarak sizleri kandırabilir, yabancı instagram takipçisi satarak sizleri dolandıra bilirler. Ayrıca bazı siteler bu işte o kadar profesyonelleri Türk İnstagram takipçilerini göndereceklerini söyleyerek sizlere yabancı kaynaklı yada tamamen aktif olmayan İnstagram kullanıcıları gönderebiliyorlar.

Organik ve aktif instagram takipçileri almak istiyorsanız ne kadar kullanıcı satın alacağınızı öncelikle belirlemenizde fayda vardır. Sonrasında alacağınız kullanıcıların kalitesi ne derece yüksek olacak buna karar vermelisiniz. Kullanıcıların cinsiyetlerine bakmanız sizin için önemli bir kriter olacaktır. Butik sayfanız var ise bu kısımda biraz dikkatli olmanızda fayda var. Örnek verecek olursak eğer; İnstagram butik sayfalarını genellikle kadın takipçiler takip ederler, bu tarz butik sayfalarında erkek instagram takipçisi bulmanız biraz zordur. Vermiş olduğum örnekten yola çıkarak, alacağınız kullanıcıların instagram hesabınızın yapısı ve kitlesiyle çok önemlidir. Satın Al işlemi yapmadan önce kitlenizi de belirlemeniz çok önemlidir. Erkek instagram kullanıcı satın almak ya da Bayan instagram kullanıcı satın almak tamamen size kalmış bir durumdur.

Kaliteli İnstagram Takipçi Satın Al

Kaliteli ve tamamen aktif takipçiler almak istiyorsanız kriterleriniz buna göre belirleyeceksiniz. Bütçenizin yüksek olması satın al işlemi yapacağınız kullanıcıların kalitesiyle doğru orantılıdır. Instagram takipçi satın al işlemi yaparken scalanızı daraltmanız çok önemlidir. Her yerde duyarsınız, fiyat-performans eğrisini. Eğer fiyatınız yüksek olursa performansta o kadar yüksek olacaktır. Alacağınız instagram kullanıcılarının aktif olma olasılığı verdiğiniz para ve yaptığınız ödemenin büyüklüğü ne kadar fazlaysa o kadar yüksek olacaktır. Aktif kullanıcılar sizin yapmış olduğunuz gönderilerle etkileşime girme ihtimalleri çok yüksektir. Bu nedenle öneri olarak yabancı yada yerli farketmez öncelikle kullanıcıların aktif olma olasılıkları çok önemlidir. Takipçi satın alma önerisi olarak bilgi verebileceğimiz şeyler şimdilik bukadar. Sonraki yazılarımızı okuyarak daha sağlıklı organik ve tamamen aktif instagram takipçileri nasıl alabilirsiniz her detayına ve en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırak.