AnasayfaÜrünlerInstagram Oto Beğeni Satın Al

Instagram Oto Beğeni Satın Al

 • 250 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  50.00 TL Satın Al
 • 500 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  75.00 TL Satın Al
 • 1.000 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  100.00 TL Satın Al
 • 1.500 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  150.00 TL Satın Al
 • 2.000 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  200.00 TL Satın Al
 • 2.500 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  250.00 TL Satın Al
 • 5.000 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  400.00 TL Satın Al
 • 10.000 Adet
  Instagram Oto Beğeni Satın Al
  700.00 TL Satın Al
Ürünün Güncelleme Tarihi :
Ürün Açıklaması

Instagram oto beğeni satın al işlemi yapabileceğiniz bir ürün sayfadır. Otomatik beğeni instagram hesabınızdaki her fotoğraf ve video için 1 ay boyunca otomatik olarak tanımlanacak bir beğenme sistemidir. Instagram hesabınıza 1 ay boyunca göndereceğiniz her fotoğraf ve video otomatik olarak 1000 beğeni tarafından yada 5000 beğeni tarafından oto olarak işleme alınır. Seçmiş olduğunuz beğeniler kesinlikle fotoğraflar arasında paylaşılmaz, her fotoğraf için ayrı ayrı 1000 ya da 5000 beğeni anında gönderilir. Sipariş ederken yukarıdan belirteceğiniz miktar, her fotoğraf gönderdiğinizde fotoğralarınıza gelecek adet fotoğraf için beğeni miktarı anlamına gelmektedir.

 • Otomatil Beğenilerin hesabınıza gönderilebilmesi için hesabınız gizli olmamalıdır.
 • Otobeğeniler günlük 4/5 fotoğraf ile sınırlıdır. Daha fazla gönderimde sınırlama ya da 150 fotoğraftan sonra ürün iptali yapılmaktadır.

Otomatik Beğeni Satın Al

1000 adet oto beğeni satın al işlemi yaptığınızda 1 ay boyunca göndereceğiniz her fotoğraf ve video için ayrı ayrı 1000 adet beğeni gelecektir. 1 ay boyunca yüz tane fotoğraf gönderdiğinizde toplamda 100.000 adet beğeni hesabınıza anında gönderilir. Fotoğraf kısıtlaması kesinlikle yoktur. 30gün boyunca sınırsız fotoğrafınıza belirttiğiniz kadar oto beğeni gönderilir.

Instagram Oto Beğeni Nedir? Nasıl Çalışır?

Sistemin çalışma prensibi tamamen otomasyon üzerine kuruludur. Belirleyeceğiniz miktarda beğeniyi fotoğraflarınıza aylık olarak gönderir. Örnek olarak detaylandıracak olursak 1000 otomatik beğeni sadece sizin aylık toplam beğeniniz anlamına gelmiyor. Göndereceğiniz her fotoğraf için aylık otomatik olarak bin adet beğeni gönderilecektir. Yada her video için 500 otomatik beğeni satın aldıysanız her gönderi için beş yüz oto like alacağınız anlamına gelmektedir. Totalde bu açıdan incelediğinizde durumun daha detay olan kısımlarını da anlamış oldunuz. Aslında bu anlatılan durum ürün açıklaması anlamına gelmektedir.

 

Nasıl çalışır sorusunun cevabını verecek olursak biraz daha durumu teknik açıdan ele almış oluruz ve durumu ve otomasyonu kavramanız açısından daha çok kat etmiş oluruz. Öncelikle sipariş edeceğiniz instagram otomatik like ürünü zartnet.com sistemine düşüğünde vermiş olduğunuz sipariş değerlendirmeye alınır. Örnek olarak satın alma işlemi yapacağınız ürün Instagram Türk Gerçek Beğeni olduğunu ve sistem üzerinden ürün ayarlamalarınızı yaptığınızı, ödeme adımlarını tamamlayarak satın alma işlemlerini tamamladığınızı düşünecek olursak vermiş olduğunuz sipariş otomasyon sistemimize tanımlanacaktır. Sonrasında işlemler bizim tarafımızda otomatik olarak devam edecektir. Bu işlemler sırasıyla takipçi gönderilecek kullanıcının instagram otomasyon panelimizin içine düşecek. Sonrasında oto beğeni satın alma sayfasında belirtmiş olduğunuz resimler üzerinde bir tarama gerçekleşecek ve hedef alınması gereken resim adresleri otomasyon sistemimizdeki veri tabanına sıralı bir şekilde eklenecek. Kaç adet fotoğraf olduğu sistem üzerinden hesaplanacak ve yeni gönderiler ilk adımda düşünülmeksizin otomatik olarak eksi fotoğraflara otomatik like işlemi yapılacak. Tabi ki bu like işlemi sizin belirtmiş olduğunuz nitelik bazında değişecektir. Örnek olarak 5000 otomatik beğeni satın aldığınızı düşünecek olursak satın aldığınız tarihten önceki gönderilerinizin her biri için 5000 adet beğeni gönderimi tanımlanacak ve işlem başlatılacak. Her fotoğraf için otomasyon sistemi veri tabanından sırayla yerleştirmiş olduğu resim verilerini beğenecek. Sonrasında sistem pending yani hesabınızı bekleme durumuna aktaracak. Bu bekleme durumu yeni bir gönderi yapılana kadar devam edecek. Yeni bir gönderi yaptığınızda göndermiş olduğunuz her bir yeni video yada fotoğraf için otomatik beğeni işlemini başlatacaktır.

 

Bu sistem işleyişi 1 ay boyunca devam edecektir. 1 aylık süreç sistemimizde 30 gün olarak belirlenmiştir. 30 gün sonunda sistem tamamen duracak ve otomasyon sisteminden instagram kullanıcı adınızı çıkartacaktır. Ancak satın alma işlemi yapıldıktan sonra tekrar ürünü kullanıma açmış olacaksınız. Instagram oto beğeni nedir ve satın alma işlemi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Sorularınız ve görüşlerini bildirmek için iletişim kısmından bizlere yazmanız yeterlidir.

Instagram hesabınızdan yapmış olduğunuz paylaşımları küçük meblalar karşılığında beğeni gelmesine oto beğeni denir. Beğenin önüne oto gelmesinin sebebi ise otomatik olarak göndermiş olduğunuz her fotoğraf ve videoya beğeni göndermesinden kaynaklıdır. Oto beğeni hesabınıza aylık olarak tanımlanır.

Beğeni dsistemini tekli ya da çoklu beğeni olarak iki ayrıyoruz. Tekli beğeni tek seferlik gönderilen tek fotoğraf için yapılan bir işlemdir. Otomatik beğeni ise hem belirlediğiniz birden fazla otomatik olarak beğeni gönderilmesine hemde aylık olarak her fotoğraf ve videonuz için otomatik anında etkileş,me geçilerek beğenilmesine olanak tanıyan bir çalışma prensibi vardır. Tam otomatik olarak çalışan bu sistem herhangi bi sebepten dolayı durdurulmaz. Seçim yaparken oto beğeni butonuna tıklamalı ardından hesabınızın adını giriniz yazan kısma kullanıcı adınızı girerek işlemi başlatırsınız. Seçmeli ürün kriterleri ve niteliklerinden sizlere uygun olan siparişi geçerek hesabınıza tanımlarsınız.

Instagram Oto Beğeni Neden Önemli

Oto beğeni yapmış olduğunuz paylaşımların, göndermiş olduğunuz video ve fotoğrafların beğenisini arttırır. Ayrıca hashtagler yardımıyla yüksek sayıda beğeni almış olduğunuz paylaşımlarınızın keşfete düşmesine, başkaları tarafından da görünmesine olanak tanır. Bu sayede instagram keşfet kısmından kitlelerinize ulaşabilir, hem de hesabınızı takip eden kullanıcıların gönderinizi görmesine ve sizinle etkileşime geçmesine yardımcı olur. Bu sayede oto beğeni ile hesabınızın popülerliği arttırılır. Instagram oto beğeni hesabınızın bot hesap gibi görünmesinden sizi kurtarır. Her fotoğrafınıza aynı oranlarda beğeni gönder. 2018.03.25 tarihinde göndermiş olduğunuz bir fotoğrafa 512 adet beğeni gönderirken 2018.03.26 tarihinde göndereceğiniz yeni bir fotoğraf için 581 adet beğeni gönderimi yapar. Yani sayılar birbirinin aynı olmaz yaklaşık değerlerde olur. Böyle hesabınız tamamen gerçekmiş görünür.

Instagram otomatik beğeni, sosyal medya adı ile bakıldığında oto beğeni sistemi 1 ay boyunca tüm resim ve videolarınıza oto like gönderimi yaparak instagram da aktif kalmanıza yardımcı olan satın alma işlemi yapabileceğiniz bir otomasyon sistemidir. Bu otomatik sistemi sizin belirleyeceğiniz bir miktar ile çalışmaktadır. Tamamen ücretsiz değildir. Fiyatlandırmalar ile birim fiyat bazında değerlendirerek satış fiyatına ulaşabilirsiniz. Oto like nedir? Ne amaçla kullanılır? Nasıl kullanılır gibi sorulara cevap verecek olursak sistemin nasıl işlediğini ve bu ürünün nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

TÜRK GERÇEK ve AKTİF KULLANICI NEDİR
Tamamı Türk ve gerçke aktif kullanıcılar oldukları için instagram hesabınızdan yapacağınız paylaşımlarda sizinle iletişime geçme ihtimalleri yüksektir.

NEDEN TAKİPÇİ, İZLENME ya da BEĞENİ ALINMALI
Hesabınıza hareket katmak ve etkileşim sayısını arttırmak için Instagram Hizmeti satın almalısınız. Hesabınızı prestijini arttırarak başka kullanıcıları, sizinle etkileşime geçmesine teşvik edersiniz.

HIZLI TESLİMAT
Siparişiniz ortalama 15 dakika içinde onaylanır ve hemen ardından gönderim işlemi başlar. Maksimum 30 dakika içinde siparişiniz tamamlanır.

AZALMA RİSKİ YOK
1 Ay boyunca takipçileriniz tarafımızdan korunmaktadır. Herhangi bir düşme durumuna karşı, sistem otomatik olarak düşme sayısını hesaplayarak telafi işlemine başlar.

İADE GARANTİSİ
Aldığınız hizmetin kusurlu ya da eksik olması durumunda gizlilik politikası uygulanır ve Zartnet firmasının haklarıda gözetilerek iade işlemi başlatılır.

7/24 CANLI DESTEK
7 gün 24 saat boyunca +90 541 6768 112 numaralı telefondan üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

GÜVENLİ ÖDEME
Kolay, hızlı ve COMODO güvenlik sertifikasıyla tamamen güvenli bir şekilde kredi kartıyla, banka kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ
Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.