Instagram
Twitter
Facebook

Instagram İzlenme Satın Al

Kontrol Et
İnstagram Profil
Enes Batur Youtuber
Fiyat 10.00 TL KDV Dahil

- Kullanıcısı için Instagram İzlenme Satın Alsi
Stok Durumu - Mevcut 14.02.2018 2018 KDV dahil fiyatlandırma
Adet :
Cinsiyet :
Türk mü Yabancı mı? :

Ürün Açıklaması

Instagram izlenme satın al işlemi yapabileceğiniz bir sayfadır. İzlenme sayısını arttırmak istediğiniz videoyu seçmek için, instagram hesabınızın kullanıcı adını yukarıdaki kutuya yazmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı kontrol edin butonuna tıkladığınızda karşınıza izlenme sayısını arttırmak istediğiniz videolar gelecektir. Seçim yaparak video ait izlenme sayısını size uygun gelecek şekilde paket seçimi yaparak arttırabilirsiniz.

  • Instagram izlenme satın almak için hesabınız gizli olmamalıdır.

İzlenme Satın Al

Instagram video için izlenme satın al işlemi yapabilirsiniz. İstediğiniz video için sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz sipariş için ayarlanabilir seçeneklerimiz mevcuttur. İzlenme sayısını size uygun olarak seçmenizde fayda vardır. Seçim yapılan nitelik için otomatik bir fiyatlandorma oluşacaktır. Fiyatlandırılmış ürünler için ödeme yapabilirsiniz.


Satın alacağınız hizmet anında aktivasyon özelliğine sahiptir. Ödemeniz yapıldıktan hemen sonra siparişiniz aktif olur izlenme sayınız otomatik olarak artar. İzlenme sayınız artmıyor ise siparişinizde bir sorun oluşmuş demektir. Lütfen izlenme sayısı artmayan siparişleriniz için müşteri temsilcmiz ile iletişime geçiniz.


 

 

Yorum Bırak.