Instagram
Twitter
Facebook

Instagram Beğeni Satın Al

Kontrol Et
İnstagram Profil
Enes Batur Youtuber
Fiyat 10.00 TL KDV Dahil

- Kullanıcısı için Instagram Beğeni Satın Alsi
Stok Durumu - Mevcut 14.02.2018 2018 KDV dahil fiyatlandırma
Adet :
Cinsiyet :
Türk mü Yabancı mı? :

Ürün Açıklaması

Instagram beğeni satın al işlemi yapmak için yukarıda bulunan kutuya instagram kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınızı girdikten sonra karşınıza profilinizde bulunan fotoğraf ve videolar gelecektir. Video ve fotoğraflarınız için instagram beğeni satın al işlemi yapabilirsiniz. Profilinizde bulunan gönderilerden hangisine beğeni satın alacaksanız onu seçmeniz gerekmetedir. Fotoğraf seçimi yaptıktan sonra ürün niteliklerini seçmeniz gerekmektedir.

  • Instagram profil sayfanız gizli olmamalıdır!

Ürün nitelikleri için sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz ürün ayarlamalarını yapmanız gerekmektedir. Bu ayarlamalar seçilebilir ayarlamalardır. Hangi ürün niteliğini size uygunsa onu seçmeniz gerekmektedir. 1000 adet beğeni için 10 TL ödeme yapacakken 5,000 instagram beğeni için 35 TL ödeme yapacağınızı unutmamalısınız. Seçimlerinize göre ürün fiyatlandırması yani beğeni fiyatları oluşacaktır.

Beğeni Satın Al

Türk Beğeni ya da Yabancı Beğeni seçenekleri ile hesabınıza gelecek beğeni türlerini de ayarlayabilirsiniz. Bu sayede fotoğraf ya da beğenilerinizi hangi tür kullanıcıların beğeneceğini de ayarlamış olacaksınız.

  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra ürününüz anında aktif olacaktır.
  • Sipariş etmiş olduğunuz paket tek fotoğraf için beğeni satın alma işlemidir.
Yorum Bırak.