NDNG Enes Batur’un Telefon Numarası Youtube Korku Oyununda Gözüktü!

Ndng Enes Baturun Telefon numarası ile alakalı sizlere bilgi vermek için bu yazıyı yazmak durumundayız. Enes baturun Korku oyunu oynarken telefon numarasının gözüktüğüne dair tüm söylentileri ve gerçekleri sizlerle buluşturmaya çalışacağız. Öncelikle sizlere telefon numrası ile alakalı bilgi vermeden önce kısaca Enes Batur Sungurtekin hakkında bilgi vermeye çalışalım. Neden herkes NDNG Enes Baturun telefon numrasını istiyor sorusuna cevap bulmaya çalışalım.

Öncelikle herkesin bildiği gibi Enes Batur Türkiyedeki en büyük Youtube kanalına sahip olan bir youtuberdır. Her gün zamanı yettiğince youtube kanalı üzerinden videolar çekerek izleyicilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Azim, çalışma sonunda mutluluk getireceğine inanan Enes BAtur gerçekten çalışmalarının sonucuna ulaşmış ve son güncellemeler ile 8 milyon takipçiye ulaşmıştır. Mutluluk bunun neresinde 8 milyon takipçi mutluluk mu getiriyor sorusuna cevaben sizlere Enes Baturun Telefon numrası na ulaşmak isteyen insan sayısını açıklarsak anlayabilirsiniz. Aylık ortalama 50 bin kişi Enes Batur Telefon numarası üzerine arama yapmakta ve ünlü youtuber ile konuşmak istemektedir. Ancak şunu da söylemek isteriz, konuşmak isteğini içinde barındıralanalr haricinde eyleme dökenlerin sayısı 50bin kadar bunu içinde barındıranlarla beraber inceleyecek olursak toplamda aylık aranma hacmi 200 bin lere kadar ulaşacaktır. Yani Enes baturun dediği gibi AZİM + ÇALIŞMA = MUTLULUK !

Evet gerçekten Enes Baturla sohbet etmek isteyen bu kadar insan varken, fenomen youtuber ile sohbet etmek isteyen onca izleyici varken Enes BAtur mutlu olmasında kim mutlu olsun? Zaten sizi seven sizi kovalayan insanlar sizi mutlu etmezler mi?

Enes Batur Korku Oyunu

Enes Batur NDNG ailesi içinde çekmiş olduğu bir youtube videosunda yanlışlıkla telefon numarası gözükmüştür. Bunun farkına varan hayranları ise Enes Baturu bu durumla alakalı oalrak uyararak, Enes Baturun youtube videosunun altına not olarak düşmüşlerdir. Hızlı bir reaksiyon göstererek telefon numrasının gözüktüğü kısmı videodan kaldırarak hayranlarına teşekkür eden Enes Batur burada da Hayranlarının onu ne kadar çok sevdiğini zor durumda bile ona sahip çıktıklarını Azim çalışma ve mutluluk denkleminin gerçekliğini ortaya koymuştur.

Sizlerden ricamız Enes Batur’un telefon numarası Korku Oyunu oynar yanlışlıkla gözüktüğüne dair ve numranın yayıldığına dair olan söylentilere inanmamanızdır.

 

İnstagram,
Değiştirilme tarihi :
Yorum Bırak