Instagrama Nasıl Reklam Verilir

instagrama-nasil-reklam-verilir

Merhaba sayın takipçiler, bu yazımızda sizlere tekrardan çok önemli bilgiler anlatacağız. Ve bu bilgiler ile instagram kullanabilme seviyenizi bir adım daha ileriye taşıyacaksınız. Bir instagram kullanıcısının olmazsa olmaz, kesinlikle bilmesi gereken bir özellikten bahsedeceğiz sizlere. Özellikle de bir şirketiniz varsa, veya kurumsal bir işletme kurma yolunda ilerliyorsanız, çok ama çok önemli olan bu özellik ile yeni takipçiler kazanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gerçekten çok yararlı bir bilgi olduğunu garanti ediyoruz. Zaten siz takipçilerimiz, blog yazılarımızda ne kadar yararlı ve gerekli bilgiler ve makaleler paylaştığımızı biliyorsunuzdur. Lafı uzatmaya gerek yok, bir an önce kahvenizi kapın ve bu yazının başına oturup okumaya devam edin. Çünkü biraz uzun soluklu bir yazı olacak, içecek bir şeyler şart…

 

Instagram’a Reklam Vermek İstiyorum, Nasıl Yaparım?

Instagrama reklam vermek son zamanların trendlerinden. Bir şirketiniz, işletmeniz mi var? Ya da kişisel bir profil hesabınız. Ve çok fazla kitlenin önüne çıkarmak istiyorsunuz, bir çok kişinin sizden haberdar olmasını istiyorsunuz. Yapacağınız tek şey birazcık paraya kıyıp instagrama reklam vermek. Evet yanlış duymadınız, instagrama reklam vererek şirketinizi, kişisel profilinizi yada herhangi bir bağlantıyı tanıtabilir ve takipçi elde edebilirsiniz.

Reklam vermek isteyen herkesin öncelikle facebook hesabı olması gerekiyor. Çünkü reklam oluşturma ayarları instagram üzerinden değil de, facebook üzerinden yapılıyor. Bildiğiniz üzere facebook ve instagram aynı şirkete ait. Bu yüzden reklam vermek isteyenler ancak facebook üzerinden reklam oluşturabiliyor ve instagramda yayınlanmasını sağlıyor. Biraz maliyetli bir iş fakat geri getirisi kesinlikle var diyebilirim. Eğer doğru reklamı doğru adreste, doğru hedefe yaparsanız kesinlikle büyük oranda kazanırsınız. Yatırdığınız reklam parasının çok büyük karşılığını geri alırsınız. Yada kendi şahsi profilinizi doğru bir şekilde reklam ederseniz, ciddi anlamda dönüşler sağlayabilirsiniz ve fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Söylediğimiz gibi, önemli olan doğru hedef, doğru reklam ve doğru kitle. Bu 3 kurala uyarsanız, başarı kaçınılmazdır. Çok kısa zamanda yüksek kitlelere ulaşabilir ve hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna geldik arkadaşlar, internette daha fazla araştırma yaparak instagram reklamı vermenin inceliklerini öğrenebilirsiniz. Bir başka yazımızda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

 

İnstagram Takipçi,
instagram, takipçi,
Değiştirilme tarihi :
Yorum Bırak.