Instagram Profilime Kimler Bakmış Öğrenme

instagram-profilime-kimler-bakmis-ogrenme

Merhaba sayın ve sevgi değer takipçiler, bu yazımızda sizlere instagram hesaplarınıza kim bakmış, kimler takip etmiş, kimin  hesaba girip çıktığını öğrenebilirmiyiz, bu konu hakkında konuşacağız. Öncelikle yazıyı okumaya başlamadan önce bir bardak çayınızı koyup gelin, çünkü bu makale biraz uzun sürecek. Haydi o zaman başlayalım.

Instagram Profilinize Kimlerin Baktığını Öğrenebilir misiniz?

Cevap çok basit, hayır. Böyle bir şey mümkün değil. Herhangi bir kullanıcı, birisinin profiline baktığında, hiç bir şekilde öğrenilemez. Instagram, siz üye olurken belirli kullanım şartları belirtmiş, ve tüm kullanıcıların gizliliğini güvence altına almıştır. Ne yaparsanız yapın, hiç bir şekilde profilinize kimler bakmış öğrenemezsiniz. Herhangi bir 3. şahıs program kullanarakta bu durumu illegal bir yöntemle bypass edemezsiniz. Çünkü milyar dolarlık bir şirketten bahsediyoruz, ve bu şirketin bilgilerini herhangi illegal bir yöntemle elde edemezsiniz. Güvenlik duvarını kıramaz, güvenlik önlemlerini aşamazsınız. Bu yüzden, bu tür şeylerle boşuna uğraşmayın, çünkü gerçekten imkansız bir durum.

Bazı arkadaşlar bu işlemi yapabildiklerini iddaa ediyorlar. Fakat aslında kandırıldıklarından haberleri yok. Evet doğru duydunuz. Etrafta bir çok uygulama veya buna benzer websiteler mevcut. Sizlere, instagram hesabınıza kimlerin baktığını öğrenebileceğinizi vaat ediyorlar. Ve sizden, sistemlerine instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte giriş yapmanızı istiyorlar. Siz o sisteme giriş yaparak profilinize kimlerin baktığını öğrenebileceğinizi düşünüyorsunuz, fakat aslında olan şey, sizin kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz sistem sahipleri tarafından öğreniliyor. Siz o sisteme bilgilerinizle giriş yaptığınızda, kendi profilinize kimler bakmış öğrenmeye çalışırsınız ve takipçi listenizdeki rastgele bir isimle karşı karşıya gelirsiniz. Sizleri tamamen aldatmaya yönelik kurulmuş sistemlerdir, ve hesap bilgilerinizi ele geçirerek bir çok emelleri için kullanırlar. Instagram takipçi satan sistemler bu tür yöntemler ile satış yapmaktadırlar. Lütfen bu şekilde bilgilerinizin çalınmasına sebebiyet vermeyin, dikkatli olun. Oyuna gelmeyin lütfen, çünkü  hesabınızın içinde önemli bilgiler ve resimler var ise kim bilir belkide sizin hesap bilgilerinize sahip birisi, bu önemli bilgilerinizi kullanabilir, ve herhangi bir şekilde şantaj yapabilirler.

Özet olarak, instagram profilinize kim bakmış, kim kimle mesajlaşıyor vs. bu tür gizli bilgileri öğrenemezsiniz. Bir başka yazımızda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.

İnstagram, İnstagram Takipçi, Takipçi,
instagram, kimler bakmış, takipçi,
Değiştirilme tarihi :
3 Comments
  1. Canan

    Yazdığınız yazı gerçekten çok başarılı, satın aldığım instagram takipçiler ulaştı. Mükemmel hizmetinizden dolayı teşekkürler.

  2. Ebubekir

    Çok memnun kaldım ellerinize sağlık, ilerleyen günlerde tekrardan sizlerden alışveriş yapacağım.

  3. Tutşu

    Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler instagram takipçi satın al Yalova Instagram Profilime Kimler Bakmış Öğrenme İnstagram

Yorum Bırak.