İdo Tatlıses Instagram Hesabı ve Zayıf Fotoğrafları, Kilolu Halleri

Son zamanlarda adından çok söz ettiren İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses eski fotoğrafları ve kilolu hallerini instagram sayfasından kaldırmış. İnsanın gerçekten istediğinde neler başarabileceğini göstermiştir. İdo Tatlıses before after fotoğraflarını internette çok yerde bulabilirsiniz. Ancak instagram hesabında bu tarz görselleri bulmanız pek mümkün değil. Haliyle son dönemlerde İdo Tatlıses – Sen şarkısıyla piyasayı kasıp kavurdu ve 2018 yaz aylarına damgasını vurdu. Bu yüzden hem yurt içinde olsun hem yurt dışında olsun artık tanınan ve çok daha fazla bilinen bir isim olduğu için fiziksel imaj yenilemesinden sonra da sosyal medyada da imaj yenilemesine gittiği çok açık net görülmekte.

Instagram Hesabından Paylaşım Yapma Sıklığı Arttı

İdo Tatlıses’in instagram hesabından yaptığı paylaşımlar bilinilirliği arttıkça doğru orantılı olarak gönderi sayısında da artış gözlendi. Her ünlü instagram hesabınızı aktif olarak kullanmaktadır. Bunun sebebi ise fanları ile arasını sıcak tutmak istemesinden ve popülerliğinin dilden dile yayılarak daha fazla insana ulaşmak istemesen kaynaklıdır. İdo Tatlıses instagram hesabından etkileşim kasanlar kervanına bu şekilde girmeyi başarmıştır. Her ünlünün yaptığı bu işi instagram danışmanları tarafından yapılmakta ve her geçen dakika etkileşim sayısını arttırarak ününe ün katmaktadır.

İdo Tatlıses’in Eski ve Kilolu Fotoğrafları Kaldırıldı mı?

İdo Tatlıses kilo verdikten sonra kimse yeni haline inanamadı. Before after yapmak için google üzerinden İdo Tatlıses’in eski fotoğrafları aramasını yapan insan sayısı oldukça fazla. Ancak yapılan aramalar sonuç vermiyor. İdo Tatlıses eski fotoğraflarını yayınlayan tüm sitelerden fotoğraflarının kaldırılması konusunda ricada bulunulduğuna dair bilgiler sosyal medya sitelerinde bulunuyor. Ancak şunu söylemekte fayda var. İdo Tatlıses yeni hali ve yeni çıkan şarkısı SEN ile şuan için başarıdan başarıya koşuyor. Başarılarının devamı dileriz.

İnstagram,
Değiştirilme tarihi :
Yorum Bırak